KAMUOYUNA DUYURU

KAMUOYUNA DUYURU

15 Ağustos Pazar günü pazartesi saat 13.00 civarında kendisini Ayyıldız Tim olarak nitelendiren kişi ve kişiler hakkımda “Dr. kudret” isimli bir mail sahibiyle yazışmalar yaptığımı iddia ederek asılsız suçlamalarda bulunmuşlardır.

Öncelikle tüm bu iddiaların yalan olduğunu, hedef saptırmak amaçlı olduğunu FETÖ terör örgütü üyeleri ile sanki bir ilişkim varmış gibi göstermek amacıyla yapıldığı aşikârdır.

Benim ”0 şaşaalı Türkçe olimpiyatlarına hiç katılmadığım gibi sonrasında defalarca “sunucu” olarak katılmam için davet etmelerine rağmen katılmadığım, çok önceden Peygamber efendimiz için düzenlenen naat gecesine katılmamı da sanki yeni katılmışım gibi gösterip neden olduğunu anlamadığım bir düşmanlıkla üzerime gelinmiştir.

 Adı gecen Fetö terör örgütünün hatta Kitaplarımı basmak ve dağıtmak istemelerine rağmen izin vermediğim. Televizyonlarında program yapmam istenmesine rağmen yapmadığım ve mesafeli tavrımı daima koruduğum dikkatli bakıldığında görülecektir. Hele hele Terör örgütü olarak anıldığı andan itibaren hiç bir şekilde hiçbir programlarındaolmadığım da fark edilecektir.

Gerçek “tazyik”in belki de bütün bunları yapmamam nedeniyle, adı geçen kişilerden kasıtlı olarak yapıldığını da düşünmekteyim.

Darbe gecesi darbe karşıtı 9 saat yayın yaptığımız da kamuoyunun malumudur. Buna rağmen bu kişi ve kişiler “cumhurbaşkanımızın” sokağa çıkın beyanından önceki Başbakanımızın “provakosyona kapılmayın dikkatli olun” söylemini aynı şekilde aktarmamı, sanki Cumhurbaşkanımızın açıklamasından sonra yapmışım gibi kasıtlı olarak hedef saptırarak yayınlamaktadırlar. Bu örnek dahi tarafıma karşı yürütülen anti propagandanın birebir örneğidir.

Yayının tamamı incelendiğinde Devlet ve Milletle nasıl bir bütün olduğum öncelikle Cumhurbaşkanımızın sonra milletimizin yanında nasıl durduğum, ilk günden itibaren demokrasi nöbetlerindi bilfiil şehir şehir gezerek milletimizin yanında darbenin karşısında olduğum da herkesin malumudur. Bu mahalde kamuoyunun ve Milletimin ve beni yakından tanıyan dinleyicilerimin benim nasıl bir vatansever olduğumu, değil bir teröre destek vermek, verene selam bile vermeyeceğim de bilinmektedir.

Bu konuda sosyal medyada destek veren herkese de buradan bir kez daha teşekkürlerimi sunarken onların ve annemin babamın dualarının bana yeteceğini ve başka bir duaya ihtiyacım olmadığını belirtirim

 Aynı şekilde bu asılsız ithamlarda bulunan kişi ve kişilerden şuanda gerekli hazırlıklarımı yaparak özellikle mail adreslerimin isimlerini şifrelerini yüce Türk adaletine teslim ederek şikâyetçi oluyorum.

 GÖNDERİLDİĞİ İDDİA EDİLEN MAİLLER TARAFIMA AİT DEĞİLDİR!

 Bu korkunç oyunu sergileyen ve adıma leke sürmeye çalışan bu kişilerin en ağır şekilde cezalandırılması için ve gerçeğin ortaya çıkması için Yüce Türk Adaletinin gerekeni yapacağını biliyorum.

VE BU KİŞİLERİ ÖNCE YÜCE ALLAHA SONRA YÜCE TÜRK ADALETİNE VE KENDİ VİCDANLARINA HAVALE EDİYORUM

 Aynı şekilde yukarıda verdiğim örnekte olduğu gibi kamuoyunu yanıltan kişi ve kişilerin IP’lerini ve internet sitelerinin adreslerini tespit edilmesi bu çirkin ve asılsız saldırının durdurulması amacıyla, gereken hukuki tedbirleri alıyorum.

 Bunu yapan kişi ve kişilerden İKİ DÜNYADA DAVACI OLACAĞIM.

 23 yıllık yayın hayatımda herkes bilir ki Bedirhan Gökçe HERZAMAN devletinin ve milletinin yanındadır.

Ve sürekli yayınlarında “en kötü demokrasi en iyi darbeden daha iyidir” diyerek devletsizliğin nasıl kötü bir şey olduğunu çeşitli örneklerle anlattığım kamuoyunca bilinmektedir.

 Bu iş aydınlanana ve gerçekler ortaya çıkana kadar RADYODA YAYIN YAPMAYACAĞIMI da sevenlerime üzülerek bildirir duayı da sadece “onlardan” beklerim.

 Bedirhan Gökçe

Paylaş

You May Also Like