KAMUOYUNA

KAMUOYUNA

Sevgili Dinleyicilerim, Değerli Takipçilerim…

Tarafıma yapılan saldırıların bir yenisinin daha başlamış olduğunu üzüntü ile öğrenmiş bulunmaktayım. Bu saldırılar ile benim gibi VATAN SEVDALISI bir insana vatan hainliği yaftası yapıştırılmaya çalışılmakta ve kendi halkının üstüne kurşun sıkan hain FETÖCÜ darbeciler ile aynı kefeye konmam istenmektedir.

Benim devlet büyüklerimize ne denli saygılı olduğumu ve “Ebed Müddet Devlet” duygusuna nasıl sahip olduğumu Sayın Cumhurbaşkanımız da diğer devlet büyüklerimiz de şahsen ve bizzat olarak kendi özellerinde bilmektedirler.

Öncelikle şunu belirtmek isterim ki; iddia edilen mailler ve yazışmalar tarafıma ait değildir.

Oluşturulmak istenen algının aksine söz konusu mailler, mail adresimin kırılması suretiyle elde edilmiş bilgiler değildir. Benim mail adreslerim ve şifreleri bir önceki saldırının ertesi günü, 16.08.2016 tarihinde, Bakırköy Sulh Ceza Mahkemesi’ne 2016/883 M.no ile 28 sayfa ve ekinde kapalı zarf içerisinde verilmiş olup şu anda bu saldırıların gerçek dışı olduğunu kanıtlamak için yargı incelemesi altına alınmıştır.

Ayrıca bu saldırganların kimliklerinin ve sahte hesaplardan gönderilen hakaret içerikli paylaşım ve yorum yapanların tespit edilmesi ve bu yorumlara aldanarak yayın yapan medya kuruluşlarının tespit edilip suçluların ortaya çıkartılması için tüm yayınları, yorumları ve paylaşımları kayıt altına alıyor ve silmiyoruz.

Sizden ricam yargıya intikal etmiş olan bu sürecin sonunu bekleyerek müsterih olmanız ve haklı davamın arkasında durmanızdır.24/08/2016

Bedirhan Gökçe

Paylaş

You May Also Like